شماره تماس مستقیم : 02136617449
info@sunnychap.com

چاپ جعبه

بسیاری از کالاهایی که در یک کارخانه تولید و یا در فروشگاه ها برای عرضه به مشتری بسته بندی میشوند در نهایت داخل جعبه قرار گرفته و ارسال میگردند. اما یک جعبه برای اینکه بتواند علاوه بر انجام وظیفه اصلی خود نقش تبلیغاتی را نیز ایفا کند باید از چاپ بر روی خود که نشان دهنده مشخصات کمی از کالا، شرکت تولید کننده و  همچنین دیگر موارد است برخوردار باشد. در چاپ جعبه ممکن است هر اطلاعاتی  بر روی آن درج شود و نسبت به سلیقه مشتری از رنگ های مختلفی نیز برای چاپ استفاده شود اما به طور کلی باید نکاتی در چاپ در نظر گرفته شود.

نکات مهم در چاپ جعبه

یکی از نکاتی که در چاپ جعبه باید در نظر گرفته شود رنگ ها هستند. رنگی که در چاپ جعبه به کار میرود باید بر اساس نوع کالایی که در داخل جعبه قرار میگیرد انتخاب شود. یک طراح بخوبی میداند که چه رنگی را برای چاپ جعبه انتخاب کند تا متناسب با کالا باشد. به طور مثال برای چاپ جعبه که برای بسته بندی محصولات ورزشی استفاده میگردد از رنگ های نسبتا شاد استفاده میشود و در برخی موارد نیز رنگ ها به صورت ترکیبی به کار میروند. طرح هایی نیز که برای چاپ جعبه مورد استفاده قرار میگیرند باید بر اساس اطلاعات مد نظر مشتری بر روی آن درج شوند. مشتری نسبت به سلیقه خود ممکن است نیاز به درج اطلاعات زیاد و یا کمی بر روی جعبه داشته باشد ولی در کل درج برخی اطلاعات مانند نام محصول و مدل آن ضروری است.

چاپ جعبه ارزان

چاپ جعبه معمولا در تعداد بالا انجام میشود و به همین دلیل قیمت چاپ برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است. خدمات چاپ جعبه ارزان که توسط سانی گرافیک در نظر گرفته شده است این مزیت را برای مشتری بوجود می آورد تا در هزینه های چاپ صرفه جویی زیادی بعمل آورد. چاپ جعبه ارزان توسط سانی گرافیک همچنین با بالاترین کیفیت ممکن و با رعایت کامل اصول چاپ انجام میشود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :