شماره تماس مستقیم : 02136617449
info@sunnychap.com

چاپ کاتالوگ

وسایل تبلیغاتی زیادی برای معرفی کالا در میان شرکت ها و تولید کنندگان مورد استفاده قرار میگیرد که یکی از پرکاربردترین این وسایل کاتالوگ میباشد. چاپ کاتالوگ از چندین صفحه  تشکیل شده است که در هر یک از این صفحات اطلاعات مربوط به محصول و همچنین شرکت تولید کننده درج شده است. چاپ کاتالوگ تمامی اطلاعاتی که مورد نیاز مشتری میباشد را در اختیار او قرار میدهد و دیگر نیازی نیست تا فروشنده توضیحاتی نسبت به مشخصات محصول به مشتری ارائه دهد.

نکات مهم در چاپ کاتالوگ

اطلاعات موجود در چاپ کاتالوگ به حدی کامل و مفید است که این اطلاعات میتوانند یک مشتری ساده که اطلاعات چندانی از محصول ندارد را به خوبی با مشخصات فنی محصول آشنا کرده تا بتواند نسبت به توقعاتی که از یک کالا دارد اقدام به خرید آن نماید. یک چاپ کاتالوگ خوب باید از ویژگی هایی برخوردار باشد تا مخاطب را به خوبی جذب خود نماید. گرافیک حرفه ای یکی از ویژگی های چاپ کاتالوگ خوب و مناسب میباشد. اولین موردی که در نگاه اول میتواند مخاطب را جذب کاتالوگ کند گرافیک و طراحی آن میباشد. هر چه طراح در طراحی گرافیکی و چاپ کاتالوگ حرفه ای تر عمل کند در نتیجه مخاطب علاقه بیشتری نسبت به مشاهده و مطالعه آن پیدا میکند. از دیگر ویژگی های چاپ کاتالوگ خوب در محتوای آن میباشد. محتوای کاتالوگ باید به طور کامل درج شود و همچنین از درج اطلاعات به صورت فشرده و متراکم پرهیز شود زیرا مطالب پر حجم انگیزه مخاطب برای مشاهده و مطالعه کاتالوگ را تا حد زیادی کاهش میدهد.

چاپ کاتالوگ فوری

چاپ کاتالوگ فوری از جمله خدماتی است که در چاپخانه ها و سانی گرافیک به مشتریان ارائه میشود. در چاپ کاتالوگ فوری امکان چاپ در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتری فراهم میشود و دیگر مشتری برای دریافت کاتالوگ نیازی نیست تا مدت زمان زیادی را معطل بماند. سانی گرافیک با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و همچنین پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا توانسته چاپ کاتالوگ را با بهترین و اصولی ترین روش به انجام برساند و به یکی از چاپخانه های برتر کشور تبدیل شود

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :