شماره تماس مستقیم : 02136617449
info@sunnychap.com

چاپ فولدر

فولدر یکی از وسایل اداری محسوب میشود که وظیفه آن نگهداری کاغذ در  درون خود میباشد. فولدر میتواند کاغذ با سایزهای مختلف مانند A4 یا A5 را درون خود بدون انکه تا خورده و چروک شوند نگاه دارد. فولدر در انواع مختلفی تولید میشود و نسبت به سلیقه مشتری نوع چاپدار آن نیز عرضه میشود. فولدر ها میتوانند تعداد کاغذ های متفاوتی را درون خود جای دهند. اگر مشتری نیاز داشته باشد تا تعداد کاغذهای زیادی را درون فولدر نگهداری کند در این صورت باید هولدار با ظرفیت بالا را تهیه نماید.

انواع چاپ فولدر

فولدر به صورت یک رو و دو رو چاپ میشود و در چاپ آن بصورت سلیقه ای عمل میشود. مشتری میتواند تعیین کند که فولدر به صورت یک رو چاپ شود یا دو رو. البته مطمئنا چاپ فولدر به صورت دو رو میتواند زیبایی آنرا دو چندان کند. چاپ فولدر به صورت طلاکوب و یا نقره کوب نیز انجام میشود اما فولدرهایی که بصورت طلاکوب و یا نقره کوب چاپ میشوند از قیمت به نسبت بالاتری نیز برخوردار میباشند. در ساخت و چاپ فولدر از کاغذ استفاده میشود که این کاغذ ها با سلفون مات یا براق پوشانده میشوند و از آسیب رسیدن به فولدر تا حد زیادی جلوگیری به عمل می آورند. البته پوشش ها در زیبایی فولدر نیز نقش موثری دارند.

فولدر به صورت تبلیغاتی نیز تولید میشود و مشتری میتواند لوگو و یا طرح های مد نظر خود را به چاپخانه ارائه داده تا بر روی فولدر چاپ شود.  چاپ فولدر تبلیغاتی برای سازمان ها و شرکت هایی که از رنگ و همچنین لوگوی سازمانی برخوردار هستند پیشنهاد میشود.

چاپ فولدر ارزان

اگر به دنبال چاپ فولدر ارزان هستید بهتر است تا با سانی گرافیک از چاپخانه های پیشرو در زمینه چاپ ارزان تماس حاصل کرده و سفارش چاپ خود را به این مجموعه واگذار کنید. چاپ فولدر ارزان که توسط سانی گرافیک عرضه میشود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و همچنین میتوانید طرح و رنگ مد نظر خود را برای چاپ سفارش داده تا چاپ بصورت سفارشی برای شما انجام شود.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :