شماره تماس مستقیم : 02136617449
info@sunnychap.com

چاپ فاکتور

زمانی که یک کالا به فروش میرسد همراه آن یک فاکتور نیز به مشتری ارائه میشود که این فاکتور در واقع میتواند به نوعی سند محصول به شمار رود. امروزه تمامی فروشگاه ها چه کوچک و چه بزرگ از فاکتور به عنوان سند محصول در هنگام فروش استفاده میکنند. یک فروشگاه برای اینکه فاکتور مورد نیاز خود را دریافت کند باید به چاپخانه و یا مراکزی که در زمینه چاپ فاکتور مشغول هستند مراجعه کرده تا چاپخانه نسبت به اطلاعاتی که از مشتری دریافت میکند،‌ فاکتور را طراحی کرده و سپس چاپ نماید. اما علاوه بر اطلاعاتی همچون آدرس، شماره تماس و نام فروشگاه که از فروشنده دریافت میشود باید نکات کلی در چاپ فاکتور مد نظر قرار گیرد.

نکات مهم در چاپ فاکتور

از نکاتی که در چاپ فاکتور باید در نظر گرفته شود نوع کاغذی است که در چاپ مورد استفاده قرار میگیرد. معمولا از کاغذهای تحریر، الوان و کاربن لس برای چاپ فاکتور استفاده میشود که هر یک از کاغذ ها نسبت به نظر و نیاز مشتری انتخاب و استفاده میشوند. موردی که در چاپ فاکتور بصورت عمومی و کلی باید رعایت شود شماره سریالی میباشد که بر روی فاکتور چاپ میشود. شماره سریال چاپ شده بر روی فاکتور باید برجسته باشد و همچنین در هر یک از برگ های فاکتور نیز چاپ شود.

چاپ فاکتور ارزان

به دلیل اینکه فاکتور در تعداد بالایی چاپ میشود قیمت آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشد و فروشنده قبل از اینکه سفارش چاپ را به چاپخانه ارائه دهد بر روی قیمت آن تاکید بسیار زیادی دارد. چاپ فاکتور ارزان را از سانی گرافیک بخواهید. سانی گرافیک یکی از منصف ترین چاپخانه های کشور میباشد که توانسته با تعرفه های بسیار پایینی که برای چاپ فاکتور در نظر گرفته است نظر مشتریان زیادی را بخود جلب کند و به یکی از بهترین چاپخانه های کشور بدل شود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :