02136611936 - شماره تماس مستقیم : 02136617449
info@sunnychap.com

چاپ ساک دستی

ساک دستی از بهترین وسایل حمل محصول در فروشگاه های مختلف محسوب میشوند و خریدار توسط این ساک ها به راحتی میتواند اجناس خریداری شده خود را حمل کند. ساک دستی امروزه به  عنوان یک وسیله تبلیغاتی نیز محسوب میشود. با خرید از فروشگاه ها بخصوص فروشگاه های کیف و کفش به راحتی متوجه خواهید شد که تبلیغاتی بر روی ساک دستی انجام شده است که میتواند در معرفی کالا و فروشگاه تاثیر گذار باشد.  تبلیغاتی که با چاپ ساک دستی انجام میشود بسیار ارزان قیمت تر از سایر تبلیغات میباشد و فروشنده میتواند با صرف هزینه بسیار کمی تبلیغات وسیعی را انجام دهد.

نکات مهم در چاپ ساک دستی

چاپی که بر روی ساک دستی انجام میشود باید از رنگ های جذابی برخوردار باشد. رنگ ها در چاپ ساک دستی بسیار مهم هستند که البته نوع محصول که در فروشگاه عرضه میشود نیز میتواند نوع رنگ را برای چاپ تعیین کند. در فروشگاه هایی که محصولات ورزشی در آن عرضه میشود معمولا در چاپ ساک دستی از رنگ های شاد و جذاب استفاده میشود. استفاده از ارم و لوگوی فروشگاه یا شرکت  در چاپ ساک دستی بسیار مهم است. ارم و لوگو در معرفی شرکت و فروشگاه بسیار موثر است و نباید از قلم بیفتد. اما دوام متریالی که برای چاپ ساک دستی مورد استفاده قرار میگیرد نیز مهم است. اگر جنس ساک دستی کیفیت لازم را نداشته باشد در مدت کوتاهی فرسوده شده و کارایی سابق خود را از دست خواهد داد.

چاپ ساک دستی ارزان

چاپ ساک دستی ارزان نباید کیفیت پایینی داشته باشد. در واقع چاپخانه به دلیل اینکه مبلغ کمی را از مشتری دریافت میکند نباید از کیفیت کار نیز بکاهد. سانی گرافیک با وجود اینکه چاپ ساک دستی ارزان را جزو خدمات خود در نظر گرفته است اما به هیچ وجه از کیفیت کار کم نکرده است و بهترین نوع متریال به همراه چاپ با بالاترین کیفیت را برای چاپ ساک دستی در نظر گرفته شده است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :