02136611936 - شماره تماس مستقیم : 02136617449
info@sunnychap.com

چاپ روبیک

با مکعب روبیک همگی ما به خوبی آشنایی داریم  و میدانیم که یکی از محبوب ترین وسایل بازی میباشد که ذهن را به چالش کشیده و تا مدت ها درگیر خود میکند. اشکال و تصاویری بر روی روبیک بصورت پیش فرض وجود ندارد و تنها به صورت رنگی یا بدون رنگ بفروش میرسند. اما چاپ روبیک این امکان را بوجود آورده است تا بتوان تصاویر مد نظر خود را بر روی آن چاپ نموده و آنرا به طرح و عکس های مورد علاقه خود تزئین نمود.

نکات مهم در چاپ روبیک

اما چاپ روبیک مانند چاپ بر روی کاغذ به راحتی انجام نمیشود و باید از دستگاه و همچنین روش های بخصوصی برای این کار استفاده شود. بعد از انجام چاپ روبیک میتوانید آنرا بعنوان یک هدیه برای عزیزانتان در نظر بگیرید. اگر عکس فردی که قصد دارید روبیک را به او هدیه دهید بر روی آن چاپ کنید از ارزش بالاتری برخوردار خواهد بود و یک هدیه فراموش نشدنی محسوب میشود.

در چاپ روبیک کیفیت چاپ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر کیفیت چاپ مناسب نباشد در این صورت در مدت کوتاهی از روی روبیک پاک خواهد شد. نوع رنگی که برای چاپ روبیک استفاده میشود و همچنین روش هایی که برای درج عکس استفاده میشود میتواند در ماندگاری چاپ تاثیر داشته باشد. استفاده از رنگ های با کیفیت و همچنین روش هاس اصولی برای چاپ روبیک ماندگاری تصویر را طولانی تر میکند.

چاپ روبیک ارزان

ارزان ترین تعرفه چاپ روبیک در اختیار سانی گرافیک میباشد. اگر قصد دارید تا عکس عزیزانتان را بر روی روبیک با نازلترین قیمت چاپ نمایید میتوانید با سانی گرافیک تماس حاصل کرده و از خدمات ارزنده این مجموعه بهره مند شوید. در چاپ روبیک ارزان ارائه شده توسط سانی گرافیک از پیشرفته ترین پرینترها  بهره گرفته میشود که میتواند چاپ بسیار با کیفیت و شفافی را برای مکعب روبیک پدید آورد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :