شماره تماس مستقیم : 02136617449
info@sunnychap.com

چاپ بروشور

بروشور به یک کتابچه چند صفحه ای یا بهتر بگوییم چند لتی گفته میشود که میتوان در این صفحات به معرفی محصول و یا کالای تولید شده پرداخت. در بروشور اطلاعات مختلفی درج میشود که این اطلاعات نسبت به خواسته مشتری میتواند متفاوت باشد. هر اطلاعاتی از جمله مزیت ها و مشخصات محصول و همچنین مزایای آن و یا نحوه استفاده ممکن است در بروشور درج شود. در چاپ بروشور  ممکن است نسبت به نظر مشتری جنبه معرفی کالا و یا خدمات در اولویت قرار گیرد و در مواردی نیز ممکن است جنبه تبلیغاتی آن در نظر گرفته شود. در چاپ بروشور معمولا از کاغذ A4 استفاده میشود مگر آنکه نسبت به درخواست مشتری از کاغذهایی با سایز و ابعاد کوچکتر استفاده شود. بعد از چاپ بروشور به چندین قسمت مختلف تا میخورد که به این تا خوردگی ها لت گفته میشود. یک سری نکات در چاپ بروشور وجود دارد که باید مد نظر قرار گیرد.

نکات مهم در چاپ بروشور

از نکات مهم در چاپ بروشور فاصله بین متون و حاشیه ها میباشد. از حاشیه کاغذ تا متون باید حد اقل نیم تا یک سانتی متر فاصله وجود داشته باشد. در صورتی که فاصله بین متن و حاشیه رعایت نشود در نتیجه جلوه ظاهری بسیار بدی ایجاد خواهد شد. البته امروزه تمامی چاپخانه ها با در نظر گرفتن این فاصله روند چاپ را به انجام میرسانند و این موضوع به یک اصل کلی و پذیرفته شده در میان تمامی چاپخانه ها تبدیل شده است. استفاده از طرح ها و رنگ های متناسب با صنوف از مواردی به شمار میرود که باید رعایت شود. رنگ ها میتوانند از رنگ های سازمانی انتخاب شوند و همچنین در طرح ها نیز میتوان از تصاویر محصول که افکت گذاری بر روی آنها صورت گرفته است و جلوه بصری بسیار جذابتری پیدا کرده اند استفاده نمود. اما درج محتوا برای چاپ بروشور باید به صورت کامل و بدون نقص انجام شود. هر آنچه که مورد نیاز مخاطب برای درک و شناخت بهتر از محصول و خدمات میباشد باید در بروشور گنجانده شود. همچنین میتوان از محصول و یا خدماتی که در آینده نیز قرار است ارائه شود مطالبی در آن به میان آورده شود.

چاپ بروشور ارزان

ارزان ترین و منصفانه ترین تعرفه های چاپ بروشور را تنها با یک تماس میتوانید از سانی گرافیک دریافت نمایید. چاپ بروشور ارزان یکی از خدمات سانی گرافیک میباشد و قیمت گذاری ها به گونه ای صورت گرفته تا مشتری بتواند با پرداخت کمترین هزینه چاپ بروشور را به انجام برساند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :