توضیحات

بروشور

بروشور کاغذی آموزنده که اغلب برای تبلیغات نیز استفاده می شود، انواع مدل های بروشور می تواند در قالب های تک برگی به صورت لت دار ( تا خورده ) و یا کتابچه در انواع سایز بروشور طراحی و چاپ گردد  و همچنین از بروشور تبلیغاتی برای معرفی شرکت ها و یا سازمان ها و اطلاع رسانی در مورد محصولات و یا خدمات آنها به مخاطبان هدف خود نیز استفاده میگردد. چاپ بروشور به دلیل کم حجم بودن ، حاوی اطلاعات کلی محصول و یا خدمات است که بصورت خلاصه و مفید می باشد. چاپ بروشور خلاقانه با ساختار گرافیکی خوب علاوه بر ترغیب مخاطب کمک شایانی برای انتقال بیشتر پیام در کوتاهترین زمان را میسر می سازد.

انواع بروشور

طراحی بروشور می تواند برای همایش های مختلف و تخصصی در سطوح بالای علمی و امثال این موارد نیز مورد استفاده واقع گردد با این تفاوت که در محتوای این بروشور ها به طور معمول از مطالبی علمی ارزشمند دانشگاهی، دولتی، سازمان های تجاری و صنعتی و …  استفاده و به صورت بروشور کتابچه ای و یا بروشور دو لت ، بروشور سه لت، بروشور چهار لت و بروشور پنج لت در اختیار مخاطبین خود قرار میگیرد
برای طراحی و چاپ بروشور عموما از سایزهای متعارف و استاندارد استفاده می شود ولی با توجه به نوع کاربرد و محتوای بروشور از سایزهای خاص نیز استفاده می شود.