ایجاد و چاپ کارت ویزیت می تواند برای کسب کار شما بسیار موثر باشد، شما می توانید برای چاپ کارت ویزیت از طرح های خودتان و یا از متخصصین سانی چاپ استفاده کنید شما همچنین می توانید در سانی چاپ از متنوع ترین طرح و جنس های متنوع که تصویری از شرکت شما را نشان می دهد استفاده و با بالاترین کیفیت و با مجهز ترین دستگاه ها در سریع ترین زمان ممکن و پایین ترین قیمت کارت ویزیت های اختصاصی خود را چاپ نمایید.سانی چاپ این اطمینان را به شما می دهد که با انتخاب یک کارت ویزیت مناسب و با یک چاپ بسیار عالی بتوانید یک کسب کار زیبا را برای خود به ارمغان بیاورید.

کارت ویزیت کتان

کارت ویزیت‌هایی که از جنس کتان است، همانطور که از نامش پیداست در بافت آن از الیاف کتان استفاده شده ‌است. یکی از مهم‌ترین حسن این کارت‌ها زیبایی بافت کارت و قابل یادداشت بودن آن است.
کارت ویزیت کتان کهلر یکی از پرطرفدارترین انواع کارت‌های بافت‌دار است که جز بهترین و گران‌ترین نوع کارت به حساب می‌آید
از دیگر انواع کارت‌ ویزیت‌های کتان می‌توان کتان آلمانی و کتان پلاستیک را نام برد.

کارت ویزیت لمینت

از بارز ترین ویژگی های سری کارت ویزیت های لمینت مات و براق مقاومت بسیار بالای آنها در برابر خم شدن و شکستن و همچنین پاره شدن می باشد و جزو مقاوم ترین از انواع کارت ویزیت ها میباشد

کارت ویزیت گلاسه

این نوع از کارت ویزیت از کاغذ‌های گلاسه تهیه می‌شوند و نسبت به رطوبت و خط و خش مقاوم‌تر و بادوام‌تر هستند. از طرفی بعد از چاپ کارت ویزیت می‌توانید با روکش لمینت و یا سلفونی جلای بیشتری به آن ببخشید.
کارت‌های گلاسه با روکش لمینت یا سلفون خود به دو دسته مات و براق تقسیم می‌شوند. جلوه های ویژه مانند برجسته سازی، طلاکوبی، یو‌وی موضعی و مخملی نیز قابل انجام است، که بسته به سلیقه و سفارش مشتری در بعضی چاپخانه‌ها صورت می‌پذیرد.

کارت ویزیت مخملی

کارت ویزیت مخملی جنسی از گلاسه و ظاهری مات دارد و بسیار شیک، زیبا و تاثیرگذار است و به علت داشتن کاغذی با بافت زیبا، نرم و روکش مخملی، لمس آن احساس خوبی را به مخاطبان منتقل می‌کند و آنان مایلند زمان بیشتری آن را در دستان خود نگه دارند. پس از انجام عملیات چاپ کارت ویزیت، روکشی از سلفون مات مخملی روی کارت ویزیت کشیده می‌شود. مخمل جلوه خاص و چشم نوازی برای کارت ویزیت دارد علاوه بر آن چاپ کارت‌هایی با این بافت و این نوع روکش باعث افزایش ماندگاری، دوام و طول عمر کارت ویزیت در برابر عواملی مانند رطوبت، گرما، خش و شکستگی و … می گردد.
روکش کارت ویزیت سلفون مخملی از جنس نانو بوده و از لطافت فوق العاده بالایی نسبت به دیگر سلفون ها و لمینت ها برخوردار است.

کارت ویزیت PVC برفکی

چاپ کارت ویزیت PVC برفکی و یا نیمه شفاف ، یکی از خاص ترین کارت ویزیت های این مجموعه می باشد که در صورت طراحی زیبا و خاص می توانید یک کارت ویزیت رویایی برای شما به ارمغان بیاورد. از ویژگی های کارت ویزیت پی وی سی این مجموعه امکان چاپ فیلم سفید قبل از چاپ نهایی طرح شما می باشد که باعث می شود در نواحی چاپی رنگ بور و روشن نشود و جلوه اصلی رنگ خورد را داشته باشد.

از ویژگی های بارز این کارت ویزیت شیشه ای بودن و برفکی بودن این کارت ویزیت می باشد .