چرا طراحی لوگو برای کسب و کار شما مهم است ؟

طراحی لوگو

طور مستقیم بیان کنیم: لوگو و وب سایت شما نام تجاری شما نیست. برند شما نقطه اوج تجربه، درک و شهرتی است که مردم از خدمات شما دارند. برندسازی اقداماتی است که برای ساختن برند شما (استراتژی) انجام می شود. و هویت برند بیان ملموس برند شما (طراحی لوگو، تایپوگرافی، رنگ ها و غیره) است.

ما همانطور که گفته شد، لوگو شما برای کسب و کار شما مهم است زیرا مالکیت، کیفیت و ارزش‌ها را نشان می‌دهد. در محصولات، کارت ویزیت، وب سایت، رسانه های اجتماعی و مهمتر از همه در ذهن مشتریان شما نقش بسته است.

لوگو شما احتمالاً یکی از اولین تعاملاتی است که افراد با شرکت شما دارند و این فرصتی است که شما اولین تاثیر محکمی داشته باشید، به شما نشان دهد خدماتی با کیفیت ارائه می دهید و هدف خود را به صورت بصری بیان کنید.

انواع مختلف لوگو چیست؟

اصطلاح “لوگو” به طور کلی به تمام علائمی که نشان دهنده برند شما هستند اشاره دارد. پنج نوع مختلف لوگو وجود دارد. علامت کلمه ای که یک کلمه یا کلمات مستقل مانند FedEx یا Coca-Cola را شامل میشود. حروفی که فقط شامل یک حرف یا مخفف است: به دو C برای Chanel یا A برای A.

dobe فکر کنید. لوگومارکی وجود دارد که فقط حاوی یک نماد است: محصولات نایک swoosh یا apple for Mac را در نظر بگیرید.

سپس یک نشان وجود دارد: این یک علامت کلمه، حروف یا نشان لوگو در شکلی است که برای طراحی ضروری است: موتور سیکلت های هارلی دیویدسون یا آرم NHL نمونه های خوبی از این موضوع هستند. نوع نهایی، علامت ترکیبی است که شامل علامت + علامت کلمه یا حرف + علامت کلمه است.

از آنجایی که دیزاین پاورز یک کسب و کار کوچک است و نام تجاری فوری ندارد، ما لوگو به عنوان یک علامت تر

کیبی طراحی کردیم. این اجازه می دهد تا یک نماد در رسانه های اجتماعی و فاویکون ها و علامت کلمه در هر جای دیگر استفاده شود.

چی یه لوگو خوب را می سازد؟

یک لوگو خوب، لوگو است که با صنعت یا خدمات شما هماهنگ و مناسب باشد. اگر یک کسب و کار خدمات حرفه

ای (در مقابل یک محصول) هستید، معمولا ساده تر بهتر است. ما اغلب برای مشتریان b/c علامت های کلمه یا لوگو های چاپی طراحی می کنیم که تمام چیزی است که واقعاً به آن نیاز دارند.

به گونه ای طراحی شده است که شما را از دیگران متمایز کند و وفا داری به برند را تقویت کند. چگونه؟ معنایی در درون خود دارد. چرا؟ زیرا سیستم اعتقادی، ارزش های اصلی، هدف، ماموریت و چشم انداز کسب و کار شما چیزی است که برند شما بر اساس آن ساخته شده است. این چیزی است که مردم به خاطر می آورند و به دوستان خود می گویند. لوگو شما نیست

هیچ کس واقعاً به لوگو شما اهمیت نمیدهد (به جز طراحان گرافیک یا کسانی که به طراحی چشم دارند). چیزی که مردم واقعاً به آن اهمیت می دهند تجربه آنها از خدمات شما و چیزی است که برند شما از آن حمایت می کند. طراحی خوب نه تنها در ظاهر حرفه ای به نظر می رسد، بلکه نشان دهنده چیزی عمیق تر است.

چرا کسب و کار شما به لوگو نیاز دارد؟

به مشتریان بالقوه می گوید که شما چه کسی هستید، چه کاری انجام می دهید و چگونه این کار برای آنها سودمند است. این به افرادی که هیچ دانش یا تجربه قبلی در مورد کسب و کار شما ندارند، می گوید که شما کار بزرگی انجام می دهید.

اگر لوگو شما غیر حرفه‌ای به نظر برسد، مردم بدون شک میپرسند که چقدر میتوانید محصولات و خدمات خود را ارائه دهید. آیا تا به حال دکمه برگشت را فشار داده اید یا یک شرکت را بر دیگری انتخاب کرده اید، به این دلیل که آنها قانونی تر به نظر می رسند؟ مردم قضاوت های فوری می کنند و طراحی ضعیف باعث می شود که مردم ترک کنند.

یک لوگو قوی ایجاد کنید تا مشتریان را متمایز کنید، اطمینان حاصل کنید که برند شما را به خاطر می آورند و ارتباط مثبتی با شما ایجاد می کنند. لوگوها تداعی نمادین عمیقی دارند که با خاطرات و احساسات افراد مرتبط است.

برای مثال بیایید نگاهی گذرا به نایک بیندازیم. swoosh فقط یک swoosh است. اما، ارتباطی که مابا آن نماد داریم، همه‌ چیز به دیدگاه آن‌ ها برای تبدیل جهان به مکانی بهتر از طریق دویدن مربوط می‌ شود. این ایده قدرتمند برند آنها را تعریف کرد و لوگو آنها این را نشان می دهد و به کسب و کار آنها برای رونق قدرت می بخشد. با گذشت زمان و با بازاریابی مداوم برند، لوگو شما باید همین کار را برای تجارت شما انجام دهد.

روی طراحی لوگو خود سرمایه گذاری کنید. این چیزی است که برای افزایش اعتبار شما و جذب مصرف کنندگان اهمیت دارد.

چگونه یک لوگو داشته باشیم؟

مجموعه تخصصی چاپ و طراحی سانی چاپ افتخار این را دارد که بعد از ۱۵ سال سابقه کار در زمینه های چاپ و طراحی لوگو و هدایای تبلیغاتی خاص ، خدمات ارائه دهد. برای سفارش خود با ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

نوشتهٔ پیشین
بازاریابی و تبلیغ و 7 راه محبوب آن
نوشتهٔ بعدی
اهمیت هدایای تبلیغاتی در چیست ؟
همین حالا تماس بگیرید