بنر چیست ؟

بنر تبلیغاتی ، پارچه ایست حاوی اطلاعات تبلیغاتی ، سیاسی ، اجتماعی و … طراحی ، ابعاد و اندازه بنر از نکاتی است که برای جلب توجه حائز اهمیت است . در کل ، هرچه چاپ بنر تبلیغاتی شما بزگ تر باشد بهتر است .در چاپ بنر های تبلیغاتی ، بیشتر از تصاویر و متن کوتاه برای جلب توجه بیننده استفاده میکنند . بنر باید به گونه ای باشد که در یک نگاه منظور و هدف تبلیغاتی شما را به مخاطب برساند . امروزه از بنر های تبلیغاتی هم در بیرون و هم در فضا های بسته استفاده می شود . همه ی این نکات در طراحی و چاپ بنر شما تاثیر گذار است . در مجموعه سانی چاپ ، چاپ بنر یه صورت فوری و حرفه ای و با قیمت ارزان ، انجام می شود .

معرفی چاپ بنر تبلیغاتی و انواع آن

بنر عرض 5 متر

این سایز از بنر را می توان با یک بار چاپ ارائه کرد . این ویژگی باعث افزایش سرعت و زیبایی بنر می شود . از این نوع بنر در فضای بیرون و برای بیلبورد ها ، تابلو سر در مغازه ها و … استفاده می شود .

بنر عرض 3 متر

جنس این نوع بنر از پی وی سی است . بنر عرض 3 متر به دلیل هزینه کمتر و سرعت چاپ و اجرای بالاتر ، جزو بنر های محبوب است . از این بنر در همایش ها ، کنفرانس ها ، فروشگاه ها و … استفاده می شود .

بنر دو طرفه

این سایز از بنر را می توان با یک بار چاپ ارائه کرد . این ویژگی باعث افزایش سرعت و زیبایی بنر می شود . از این نوع بنر در فضای بیرون و برای بیلبورد ها ، تابلو سر در مغازه ها و … استفاده می شود .بنر دو طرفه قابلیت چاپ در هر دو طرف پشت و رو را دارد . یکی از کاربرد های مهم این بنر لمپوست بنر است . لمپوست ، سازه ای است که بنر دو طرفه روی آن نصب می شود . از این نوع بنر در پارک ها ، جاده های دو طرفه و … استفاده می شود . بنر دو طرفه مقاومت بالایی در مقابل باد و گذر نور دارد .

بنر مش

چاپ مش ، به صورت شبکه ای و دارای سوراخ های ریز می باشد و نور از آن عبور کرده و به راحتی کنده نمی شود . این بنر برای نصب های طولانی مناسب است . بنر مش ، برای تبلیغ روی نمای ساختمان مناسب است . در طول روز که نور بیرون بیشتر است مش شبیه به استیکر و در طول شب که نور بیرون کمتر است ، مش نامرئی می شود .

بنر شب رنگ

بافت بنر شب رنگ لانه زنبوری است . در محیط های تاریک ، این بنر ، با انعکاس نور ، جلوه ی زیبایی پیدا می کند . برای محیط های تاریک و کم نور مناسب است . چاپ بنر شب رنگ ، باعث صرفه جویی در مصرف برق شده و ماندگاری و کیفیت بالایی دارد . این نوع بنر بیشتر در بیلبورد های جاده ای ، علائم راهنمایی در جاهای تاریک و … کاربرد دارد .

بنر سولیت

این بنر به دلیل سطح صاف و یک دستی که دارد قابلت چاپ با کیفیت و رزولوشن بالا را دارد . این بنر تبلیغاتی ، کم هزینه ، جلوه ی زیاد و زیبا ، کیفت وماندگاری بالا و مقاوم در برابر آب ، باران ، باد ، نور خورشید و… می باشد . از آن برای بنر های فوری و بیلبورد ها استفاده می شود .

خدمات چاپ بنر تبلیغاتی

پانچ کردن بنر : اگر بعد از چاپ بنر ، بنر خود را با طناب می خواهید وصل کنید ، باید پانچ کردن را انتخاب کنید .
لیفه کردن بنر : اگر بخواهید از بالا و پایین بنر چوب رد کنید یا بنر را روی داربست نصب کنید ، باید از خدمات لیفه کردن بنر استفاده کنید .

لازم به ذکر است که تمامی طراحی ها در مجموعه طراحی و چاپ سانی چاپ رایگان میباشد . شما می توانید در مواردی مانند : تبلیغات ، حج ، تسلیت ، خیر مقدم ، تولد ، کربلا و … بنر خود را با طراحی حرفه ای ، در مجموعه سانی چاپ ، به چاپ برسانید . همان طور که گفته شد بنر تبلیغاتی انواع مختلفی دارد . شما می توانید برای سفارش و چاپ بنر دلخواهتان همراه با طراحی رایگان و کیفیت بی نظیر به مجموعه چاپ و طراحی سانی چاپ ، که با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه چاپ بنر تبلیغاتی ، استند تبلیغاتی ، مهر تبلیغاتی و پرچم تبلیغاتی ، فعالیت دارد ، تماس حاصل فرمایید .

همین حالا تماس بگیرید