پاکت نامه تبلیغاتی چیست ؟

پاکت نامه تبلیغاتی از جمله کارهای چاپی است که مناسب تمامی شغل هاست ، امروزه بیشتر صاحبان کسب و کار از فاکتور یا سربرگ استفاده میکنند ، شما میتوانید سربرگ و فاکتور خود را درون پاکت تبلیغاتی خود بگذارید . با این کار هم از گم شدن آنها جلوگیری شود و هم جلوه ی زیبایی از دید مشتری دارد . طرح روی جلد پاکت نامه به اندازه محتوای درون آن اهمیت دارد . طرح پاکت نامه باید با طرح فاکتور و سربرگ درون آن متناسب باشد . این کار کمک زیادی به اعتبار بخشی شما میکند . انواع پاکت نامه تبلیغاتی در مجموعه سانی چاپ در هر اندازه ای با طراحی دلخواه شما انجام میشود .

انواع پاکت نامه تبلیغاتی

پاکت تحریر : در گرماژ 80 ، نازک ترین کاغذ برای چاپ پاکت A3 ، A4 ، A5 و ملخی میباشد .
پاکت تحریر : در گرماژ 100 ، از پر مصرف ترین پاکت هاست . در سایز های A4 و A5 و ملخی ارائه میشود .
پاکت گلاسه : در گرماژ 135 ، جلدی براق و کیفیت چاپ بالا دارند . در سایز های A4 و A5 و ملخی به چاپ میرسند .
پاکت کتان : در گرماژ 120 ، از پر طرفدار ترین جنس ها می باشد و در سایز های A4 ، A5 ، A3 و ملخی طراحی و چاپ میشود .
پاکت کرافت : در گرماژ 80 گرم ، ارزانترین نوع پاکت است و در سایز های A4 و A5 و ملخی به چاپ میرسند .

مزایای استفاده از پاکت نامه تبلیغاتی

چاپ پاکت ، یکی از مقرون به صرفه ترین روش های بازاریابی است . شما با چاپ پاکت در برقراری ارتباط با مشتریانتان اقدام مهمی کرده اید مثل : ایجاد اعتبار و هویت برند شما و ایجاد ثبات و ذهنیت مثبت در بیننده .

لازم به ذکر است که تمامی طراحی ها در مجموعه طراحی و چاپ سانی چاپ رایگان میباشد . همان طور که گفته شد پاکت ، انواع مختلفی دارد . شما می توانید برای سفارش و چاپ پاکت دلخواهتان همراه با طراحی رایگان و کیفیت بی نظیر به مجموعه چاپ و طراحی سانی چاپ , که با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه پاکت نامه تبلیغاتی ، سربرگ ، فاکتور و فولدر ، فعالیت دارد ، تماس حاصل فرمایید .

همین حالا تماس بگیرید