هدایای تبلیغاتی چیست ؟

هدیه تبلیغاتی اشیا و لوازمی با لوگو شرکت هستند و شرکت ها با هدیه دادن این اقلام ، حس وفاداری به برند را در مشتری افزایش میدهند . صاحبان کسب و کارها همواره به دنبال تبلیغات متعددی برای شناساندن شرکت و برند خود هستند . یکی از انواع تبلیغات موثر و ارزان ، هدایای تبلیغاتی هستند که هم زمان هم برند شما را تبلیغ میکنند و هم کارمندان و مشتریان شما را خوشحال ! هدایای تیبلیغاتی از دیر باز یکی از استراتژی های موفق بازاریابی است چرا که همه مردم دوست دارند هدیه بگیرند و به دلیل تنوع زیادی که دارند جزو محبوب ترین و کارامد ترین هدایا هستند . اجزای آن بسیار متنوع بوده و شما میتوانید طبق سلیقه و بودجه خود و نیاز کاربرانتان سفارش دهید . این هدایا در به دست آوردن و حفظ مشتری ها کمک بسیاری به کسب و کارها میکند . هرچه هدایایی که شما ارائه میدهید جذاب تر و خلاقانه تر باشد تاثیر بیشتری روی مخاطب میگذارد . تمامی هدیه های تبلیغاتی قابلیت سفارشی شدن و شخصی سازی دارند و شما میتوانید لوگو و مشخصات و اطلاعات شرکت خود را روی آنها به چاپ برسانید . هدایای تبلیغاتی علاوه بر این که هدیه ای زیبا هستند و جنبه تبلیغاتی دارند ، به منظور تقدیر و تشکر از مخاطب شما برای اطمینانی که به شما و محصولاتتان کرده است ، عرضه میشود . هدیه گرفتن از یک برند باعث بیشتر شدن علاقه ما به آن میشود و ممکن است خرید های بیشتری را از آن برند انجام دهیم .

چاپ هدایای تبلیغاتی

چاپ روی گیفت های تبلیغاتی متنوع است . مثلا اگر محصول شما خودکار باشد از چاپ لیزری استفاده میشود . اگر محصول انتخابی شما چرمی باشد از داغی استفاده میشود . اگه ساک دستی باشد چاپ افست یا چاپ دیجیتال انجام میشود . بنابراین چاپ روی هدایای تبلیغاتی به خود محصول مربوط میباشد . برای هدایای تبلیغاتی اغلب از چاپ تامپو استفاده میشود چون کیفیت بالا و قیمت کمتری دارد .

قیمت هدایای تبلیغاتی

با توجه به تنوع زیاد در محصولات و تنوع در جنس و تعداد هدایا ، قیمت محصول هم متفاوت است . ما در اینجا انواع هدایای تبلیغاتی ارزان تا هدایای تبلیغاتی لوکس و نفیس را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید با توجه به بودجه و سلایقتان آنها را انتخاب کنید .

انواع هدایای تبیلغاتی و گیفت

خودکار تبلیغاتی

یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت ، خودکار تبلیغاتی است . یک هدیه کوچک که در عین حال کاربردی و مفید و قابل حمل است. خودکارهای تبلیغاتی در سه مدل خودکار پلاستیکی ، خودکار فلزی و خودکار مدیریتی عرضه میشوند . مهم ترین فاکتور در انتخاب خودکار تبلیغاتی ، مغزی خودکار و جوهر آن میباشد . چاپ روی خودکار های پلاستیکی چاپ تامپو و چاپ روی خودکار های فلزی چاپ لیزری است که غیر قابل پاک کردن است . از مزایای خودکار تبلیغاتی ، قیمت بسیار ارزان و تاثیر تبلیغاتی زیاد آن روی مخاطب است .

لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی و ماگ از دیگر محصولات ارزان قیمتی است که علاوه بر کاربردی بودن و تاثیرات تبلیغاتی ، هدیه ای ماندگار است . یکی از فاکتور های شرکت ها برای هدیه دادن ، هدیه ایست که روزانه استفاده شود . افراد روزانه نوشیدنی هایی مثل چای ، قهوه و آب میل میکنند . به همین دلیل روزی چند مرتبه از لیوان استفاده میکنند . حال فکر کنید لیوانی که روزی چند مرتبه مورد استفاده مخاطب قرار میگیرد حاوی تبلیغات شما باشد . چقدر اثرگذار ! یعنی شما فقط یک بار هزینه اندکی میکنید ولی تبلیغ برند شما هر روز و چندین مرتبه در روز همراه مخاطب شماست . بیشتر ماگ های تبلیغاتی از لیوان بزرگترند و از جنس سرامیک هستند اما لیوان های تبلیغاتی در جنس های مختلفی مثل لیوان کاغذی ، لیوان شیشه ای ، لیوان سرامیکی ، لیوان پلاستیکی و لیوان فلزی به چاپ میرسند .

ساعت تبلیغاتی

یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی کاربردی و ارزان ، ساعت تبلیغاتی است . شما با چاپ ساعت تبلیغاتی میتوانید تبلیغ خود را برای مدت طولانی روی دیوار مشتریان و در معرض دید افراد دیگر قرار دهید . ساعت های تبلیغاتی در انواع رومیزی ، دیواری و مچی به چاپ میرسند . ساعت هدیه ایست که زیاد به چشم مخاطب برخورد میکند . برای چاپ ساعت میتوان از صفحه ی آن و یا از قسمت بدنه ی ساعت استفاده کرد و قابلیت چاپ سیلکی و چاپ افست را دارد . ساعت ها انواع مختلفی دارند : مثل ساعت پلاستیکی ، ساعت فلزی ، ساعت چوبی و یا ترکیبی از هر سه مورد و در حالت های گرد ، مربع و مستطیل ارائه میشوند . شما با چاپ ساعت تبلیغاتی فقط به یک نفر هدیه ای ارزان داده اید اما بازدهی آن با چاپ بیلبورد ملیونی برابری میکند .

جا کلیدی تبلیغاتی

بیشتر افراد از دسته کلید استفاده میکنند و به یک جا کلیدی نیاز دارند تا نظمی به کلید هایشان بدهد و فضای کمی را اشغال کند . یکی از هدایای تبلیغاتی خاص جا کلیدی تبلیغاتی است . شما با میتوانید با چاپ لوگو و اطلاعات خود روی جا کلیدی های شیک و با کیفیت ، هدیه ای خاص به مخاطبانتان تقدیم کنید . هدیه ای که برای تمام افراد مورد استفاده قرار میگیرد و جنبه ی تبلیغاتی بالایی دارد و بسیار به صرفه و قیمت مناسب است . جا کیلیدی انواع مختلفی دارد و به همین علت تقریبا با تمام سلیقه ها تطابق دارد . انواع مختلف جا کلیدی مانند جا کلیدی پلاستیکی ، جا کلیدی فلزی و جا کلیدی چرمی در سایز و اندازه های دلخواه شما وجود دارند . با چاپ جا کلیدی تبلیغاتی ، به تقویت نام برند خود کمک کنید .

جا سوئیچی تبلیغاتی

امروزه بیشتر افراد با ماشین شخصی خود به محل کار ، گردش ، رستوران و . . میروند . از دیگر هدیه های تبلیغاتی مورد توجه شرکت ها ف جا سوئیچی تبلیغاتی است . شما میتوانید با چاپ لوگو و اطلاعات خود روی جاسوئیچی ، هر روز چند مرتبه نام برند خود را به مخاطبان یادآور شوید . جاسوئیچی در ابعاد و اشکال مخلفی وجود دارد که همین باعث محبوب بودن این کالای تبلیغاتی است . جاسوئیچی ها در انواع فانتزی ، پلاستیکی ، چرمی و فلزی در هر اندازه و شکل دلخواه شما به چاپ میرسند .

جا کارتی تبلیغاتی

افراد زیادی وجود دارند که در چندین بانک حساب دارند و چندین کارت بانکی و کارت شناسایی را هر روز با خود حمل میکنند . این افراد به یک جا کارتی با کیفیت و زیبا نیاز دارند تا کارت هایشان همیشه منظم و در یک جا باشند . این کار از گم شدن کارت ها جلوگیری میکند . به همین علت شرکت ها از جا کارتی تبلیغاتی برای هدیه به مخاطبان خود استفاده میکنند . چرا که هر وقت مخاطب از کارت خود استفاده کند نام برند شما به چشم میخورد و این کار باعث جا افتادن برند شما در ذهن مخاطبانتان میشود . هدیه ای پر کاربرد و متنوع که به برند سازی شما کمک میکند . جا کارتی در انواع مختلفی چاپ میشود که بهترین نوع آن جا کارتی فلزی و جا کارتی چرمی میباشد . جا کارتی های چرم نیز با توجه بی قیمت و کیفیت به نواع دیگری تقسیم میشوند . چاپ روی جا کارتی باید با کیفیت و با دوام بالا باشد .

کیف پول تبلیغاتی

کیف پول نیز یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی پر کاربرد و پر استفاده برای افراد است. کیف پول یک هدیه ارزشمند به شمار میرود و با دادن این هدیه ، شما میتوانید از کارکنان و مشتریان خود قدردانی کنید . کیف پول تبلیغاتی جزو هدایای لوکس حساب میشود و تبلیغات به وسیله ی آن میتواند بسیار تاثیر گذار باشد . کیف پول ها در دو نوع چرم مصنوعی و چرم طبیعی ساخته میشوند . چرم طبیعی کیفیت مرغوبی دارد و قیمت آن بالاتر از چرم مصنوعی است . اگر بودجه کمتری دارید میتوانید از کیف پول های چرم مصنوعی استفاده کنید . معمولا کیف پول ها در رنگ های مشکی ، عسلی و قهوه ای به چاپ میرسند . کیف پول های تبلیغاتی به وسیله ی چاپ لیزر ، سیلک و داغی مورد استفاده قرار میگیرند .

جا موبایلی تبلیغاتی

جا موبایلی یا هولدر موبایل یا پایه نگهدارنده ی موبایل یکی از هدایای تبلیغاتی بسیار پرکاربرد میباشد . جا موبایلی یک وسیله برای نگه داشتن موبایل بدون استفاده از دست است . از انواع آن میتوان جا موبایلی در ماشین ، جا موبایلی روی میز ، جا موبایلی دیواری و جا موبایلی مغناطیسی را نام برد . با هولدر موبایل میتوانید به راحتی تماس تصویری برقرار کنید و فیلم و عکس مورد علاقه تان را تماشا کنید ، بدون آنکه دست شما خسته شود .

ساک دستی تبلیغاتی

از جمله هدایای تبلیغاتی پرکاربرد برای فروشگاه ها ی پوشاک و کیف و کفش ، رستوران ها ، تمامی کسب و کار های اینترنتی و در کل کسانی که میخواهند با بسته بندی شیک کالای خود را عرضه کنند ، مورد استفاده قرار میگیرد . وقتی کالای خود را درون یک ساک دستی باکیفیت و زیبا به مشتری می دهید ، ارزش شما نزد آن شخص چند برابر میشود و حس لوکس بودن به آن شخص میدهید . فرقی ندارد کسب و کار شما در چه زمینه ای باشد . شما برای ارائه خدمات خود به ساک دستی احتیاج دارید که هم احساس خوشایندی را در خریدارایجاد کنید و هم تبلیغات شرکت خود را به نمایش بگذارید . با چاپ ساک دستی تبلیغاتی به جای نایلون های پلاستیکی هم نام برند خود را معتبر و ماندگار کنید و هم به حفظ محیط زیست کمک کنید . انواع ساک دستی عبارت اند از ساک دستی کاغذی ، ساک دستی پارچه ای و ساک دستی اختصاصی . اگر برای نمایشگاه یا یک مناسبت خاص موفق به چاپ ساک دستی اختصاصی نشدید ، میتوانید از ساک دستی های آماده استفاده کنید .

فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی از هدایای تبلیغاتی قابل حمل و پر کاربردی است که صاحبان کسب و کار میتوانند به مخاطبان خود هدیه دهند . حافظه فلش ها از 4 تا 64 گیگابایت متغیر است و در اشکال مختلفی قابل سفارش میباشد . لوگو و اطلاعات شما به صورت لیزری روی فلش مموری حک میشود . از انواع مختلف فلش میتوان فلش چرمی ، فلش کریستالی ، فلش فلزی ، فلش اختصاصی و … را نام برد . چاپ روی فلش مموری تبلیغاتی چاپ لیزری میباشد .

پاور بانک تبلیغاتی

افراد زیادی در طول روز از موبایل و تبلت و لپ تاب استفاده میکنند و ممکن است که شارژ وسایلشان تمام شود و آنها دسترسی به پریز برق نداشته باشند . اینجاست که وجود یک پاور بانک به کارشان می آید . حال اگر شما بتوانید این پاور بانک را تهیه کرده و تبلیغات و لوگو و مشخصات کار خود را روی آن چاپ کنید ، قدم بزرگی برای برند سازی خود برداشته اید . با هدیه دادن این وسیله ی پر کاربرد و ارزشمند به مخاطبین خود باعث صرفه جویی در انرژی شوید .

سررسید تبلیغاتی ، ست اداری تبلیغاتی ، ست مدیریتی تبلیغاتی ، تقویم رومیزی تبلیغاتی ، پرچم تبلیغاتی و سایه بان ماشین تبلیغاتی از انواع دیگر هدایای تبلیغاتی بسیار محبوب و پرکاربرد هستند که شرکت ها اغلب به عنوان هدایای تبلیغاتی نوروزی و هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی به مخاطبانشان ارائه میدهند .

هدایای تبلیغاتی بسیار کارآمد و مفید هستند . چه از لحاظ قیمت چه از لحاظ ظاهری تنوع بسیار بالایی دارند . با هر نوع سلیقه ای سازگار و تبلیغات موثر و مقرون به صرفه ای هستند که شما میتوانید با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را دریافت کنید . در مجموعه سانی چاپ ، انواع هدایای تبلیغاتی نام برده در هر تعدادی که بخواهید برای شما چاپ میشود و تیراژ خاصی ندارد .

لازم به ذکر است که تمامی طراحی ها در مجموعه چاپ و طراحی سانی چاپ رایگان میباشد .
همانطور که گفته شد هدایای تبلیغاتی انواع مختلفی دارد شما میتوانید برای سفارش و چاپ انواع هدایای تبلیغاتی ارزان ، با طراحی رایگان و کیفیت بی نظیر ، به مجموعه چاپ و طراحی سانی چاپ که با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه هدایای تبلیغاتی ، سررسید و تقویم رومیزی فعالیت دارد ، تماس حاصل فرمایید .

همین حالا تماس بگیرید