مهر تبلیغاتی چیست ؟

شما میتوانید برای رسمی تر شدن مدارک و یا فاکتور و هر چیز دیگری که به مخاطبانتان ارائه میدهید ، مهر تبلیغاتی شخصی داشته باشید . بعد از انجام کارهای ثبتی شرکت خود ، یک مهر مخصوص کسب و کار خودتان بسازید . توجه داشته باشید که ساخت مهر نیازمند مدارکی از شرکت شما میباشد . نام فرد یا مجموعه ، لوگو یا هر چیز دیگری که بخواهید روی مهر شما چاپ میشود .

مدارک مورد نیاز برای ساخت مهر

هر شرکتی که به ثبت میرسد باید برای رفع مسئولیت از اتفاق هایی که پیش می آید ، یک مهر مخصوص بسازد . برای ساخت مهر مدارکی را از شما در خوایت میکنند تا از ساخت مهر جعلی جلوگیری شود . در صورتی که مدارک کامل نباشد مهر شما ساخته نمیشود . ارائه کد ثبتی الزامی میباشد . طبق پیشنهاد اتحادیه مهر سازی قوانینی که باید در ساخت مهر رعایت شوند عبارت اند از :
نام مجموعه یا فرد
لوگوی مجموعه
نوع خدمات
شماره ثبت
مدارک مورد نیاز در هر شغلی متفاوت است . در ادامه به توضیح مدارک مورد نیاز برخی از مشاغل میپردازیم .
مهر پزشک و پرستار : تصویر کارت نظام پزشکی یا پرستاری به همراه کارت ملی
مهر شرکتی : گواهی عدم دارایی مهر رسمی ، کارت ملی ، گواهی ثبت شرکت
فروشگاه ها و مشاور املاک : جواز کسب و کارت ملی
مهر مهندسی : تصویر کارت عضویت نظام مهندسی و کارت ملی
مهر وکالت : پروانه وکالت و کارت ملی
مهر شخصی : تصویر کارت ملی یا شناسنامه

انواع مهر

مهر ژلاتینی

مهر لیزری

مهر برنجی

مهر برجسته

مهر اداری

مهر ژلاتینی چیست ؟

متداول ترین روش ساخت مهر می باشد . هزینه نسبتا پایینی دارد . به صورت فوری و زیر 15 دقیقه آماده می شود و میتوان از هر دو دسته ساده و پرینتی ، در ساخت آن کمک گرفت . در سایز های مختلف از 1 تا 10 سانتی متر قابل ساخت است .

مهر لیزری چیست ؟

از کیفیت بالایی در توانایی چاپ نقاط ریز برخوردار است . میتوان از چند رنگ به طور کاملا همزمان استفاده کرد . جوهر آن باید شارژ شود و نیازی به استامپ ندارد . امکان ساخت در سایز های مختلف وجود دارد ولی هزینه ساخت آن بالاتر از مهر ژلاتینی است و به صورت فوری ساخته نمی شود . از مزایای مهر لیزری می توان سختی و غیر قابل جعل کردن آن را نام برد . چون برای ساخت آن از حکاکی دستی استفاده می شود .

مهر برنجی چیست ؟

یکی از قدیمی ترین روش های ساخت مهر است که در آن از حکاکی نوعی مته خاص روی برنج یا فلزی دیگر ، ساخته می شود . در سایز های کوچک ساخته می شود و فقط شامل نام و نام خانوادگی آن شخص یا اداره آن می باشد .

مهر برجسته چیست ؟

همه ی مهر های موجود در بازار ، برجسته می باشند .

انواع دسته های مهر سازی کدام اند ؟

مهر دسته ساده که با استفاده از استامپ جدا گانه به کار می رود .
مهر پرینتی که استامپ سر خود دارد و فقط باید بعد از مدتی مخزن جوهر آن را شارژ کرد .

لازم به ذکر است که تمامی طراحی ها در مجموعه طراحی و چاپ سانی چاپ رایگان میباشد . همان طور که گفته شد مهرتبلیغاتی انواع مختلفی دارد . شما می توانید برای سفارش و چاپ مهر دلخواهتان همراه با طراحی رایگان و کیفیت بی نظیر به مجموعه چاپ و طراحی سانی چاپ , که با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه مهر تبلیغاتی , استند تبلیغاتی و پرچم تبلیغاتی , فعالیت دارد تماس حاصل فرمایید.

همین حالا تماس بگیرید