لیبل تبلیغاتی چیست ؟

لیبل تبلیغاتی، برچسبی است که روی اجناس چسبانده میشود و اطلاعاتی مانند نام و بارکد محصول ، نام فروشگاه ، قیمت محصول و … را در مورد آن کالا به ما می دهد . این کار کمک میکند اطلاعات مختصری از کالا را به مشتریان ارائه دهید . لیبل به کالای شما اعتبار می بخشد . برچسب انواع مختلفی دارد و شما باید با توجه به حوزه کاری خود لیبل مخصوصتان را طراحی و چاپ کنید .

انواع لیبل تبلیغاتی

لیبل سلفون براق

در چاپ این نوع لیبل از روکش سلفون براق استفاده می شود و حالت گلاسه و براق دارد . در سایز و ابعاد متنوع قابل چاپ است و به صورت فول رنگ انجام می شود . کیفیت چاپ روی آن بالاست .

لیبل سلفون مات

در چاپ این نوع لیبل از روکش سلفون مات استفاده می شود . به صورت چهار رنگ و روی شیت عمومی به چاپ می رسد . قابل چاپ در ابعاد و اندازه های بزرگ است . کیفیت چاپ روی آن بالاست .

لیبل شیشه ای

لیبل شیشه ای به صورت خوانا و ناخوانا چاپ می شود . لیبل خوانا از روی شیشه و لیبل ناخوانا ، از پشت شیشه باید چسبانده شود . در سایز و ابعاد متنوع قابل چاپ است و به صورت فول رنگ انجام می شود .

لیبل یووی

یکی از پرکاربرد ترین لیبل های بازار است . لیبل یووی از لحاظ قیمت ، به صرفه و از لحاظ چاپ ، فوری می باشد . در سایز و ابعاد متنوع قابل چاپ است و به صورت فول رنگ انجام می شوند . این لیبل کاغذی با روکش یووی محافظت می شود و کیفیت چاپ روی آن بسیار بالاست .

لیبل طلاکوب

روکش لیبل طلاکوب از سه نوع روکش سلفون مات ، سلفون براق و یا بدون روکش می باشد . دارای فیلم طلاکوب است . چاپ لیبل طلاکوب نیازمند دو فایل مختلف است . یکی برای قسمت های چاپی ویک فایل تک رنگ برای قسمت های طلاکوب .

لیبل متالایزر

این نوع لیبل دارای چسبندگی قوی است و روی هر جسم شیشه ای ، پلاستیکی و فلزی می چسبد . لیبل متالایزر ضد خش ، ضد آب ، قابل شست و شو و مقاوم در برابر اسید و حرارت بالا می باشد . در سایز و ابعاد متنوع قابل چاپ است و به صورت فول رنگ انجام می شوند .

لازم به ذکر است که تمامی طراحی ها در مجموعه طراحی و چاپ سانی چاپ رایگان میباشد . همان طور که گفته شد لیبل تبلیغاتی ، انواع مختلفی دارد . شما می توانید برای سفارش و چاپ لیبل تبلیغاتی دلخواهتان همراه با طراحی رایگان و کیفیت بی نظیر به مجموعه چاپ و طراحی سانی چاپ , که با بیش از 15 سال سابقه در زمینه لیبل ، کارت ویزیت ، تراکت و فاکتور ، فعالیت دارد ، تماس حاصل فرمایید .

همین حالا تماس بگیرید