فولدر چیست ؟

فولدر تبلیغاتی یا همان پوشه ، هم حکم کاتالوگ کوچک را برای شما دارد و هم میتواند اقلام چاپی و تبلیغاتی دیگر شما را در خود جای دهد ، مثل کارت ویزیت ، سی دی و … به علاوه ، در مراکز پزشکی و دندان پزشکی و آزمایشگاه ها و … از چاپ پوشه تبلیغاتی استفاده میشود . در نمایشگاه ها هم پوشه تبلیغاتی بسیار کاربردی می باشد و شما باید فولدری داشته باشید که ابزار تبلیغاتی شما در آن باشد . شما می توانید با چاپ روی پوشه تبلیغاتی خود ، بازاریابی موثری داشته باشید .

انواع فولدر

در چاپ پوشه شما می توانید طرح دلخواه خودتان را چاپ کرده و اقلام تبلیغاتی خود را در آن بگذارید . معمولا از کاغذ گلاسه و کتان 120 گرم به بالا ، در چاپ پوشه تبلیغاتی ، استفاده می شود . پوشه ها ، با توجه به سایز و رنگ متفاوت هستند و معمولا در سایز های A4 و A3 چاپ می شوند . پوشه ها از لحاظ جنس به سه دسته کاغذی ، پلاستیکی و چرمی ، که مخصوص مدیران است ، تقسیم می شوند .

انواع چاپ روی فولدر

پوشه ها ، در تیراژ 1000 عدد به بالا ، به روش افست چاپ می شوند و داخل پوشه به صورت دورو چاپ می شود . در تیراژ های پایین ، چاپ به صورت دیجیتال انجام می شود که صرفه اقتصادی ندارد .

چاپ فولدر اختصاصی

در این مدل فولدر ، شما می توانید هر جنس ، سایز و طرحی را که دوست دارید ، انتخاب کنید . برش هایی که در فولدر اختصاصی زده می شود ، مخصوص اقلام تبلیغاتی شماست . فولدر های اختصاصی در تیراژ های بالای 500 عدد به چاپ می رسند .

لازم به ذکر است که تمامی طراحی ها در مجموعه طراحی و چاپ سانی چاپ رایگان میباشد . همان طور که گفته شد فولدر ، انواع مختلفی دارد . شما می توانید برای سفارش و چاپ فولدر دلخواهتان همراه با طراحی رایگان و کیفیت بی نظیر به مجموعه چاپ و طراحی سانی چاپ , که با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه فولدر ، فاکتور تبلیغاتی ، سربرگ و پاکت نامه تبلیغاتی ، فعالیت دارد ، تماس حاصل فرمایید .

همین حالا تماس بگیرید