قیمت 379,000 تومان

قیمت 379,000 تومان

قیمت 387,500 تومان

قیمت 387,500 تومان

قیمت 387,500 تومان

قیمت 387,500 تومان

قیمت 413,000 تومان

قیمت 413,000 تومان

قیمت 413,000 تومان

قیمت 413,000 تومان

قیمت 469,000 تومان

قیمت 469,000 تومان

قیمت 469,000 تومان

قیمت 469,000 تومان

ست مدیریتی چیست ؟

ست مدیریتی ، هدیه ای لوکس و تبلیغاتی است که متشکل از چند قلم لوازم مورد نیاز اداری می باشد ، مانند سررسید ، خودکار ، کیف پول ، جا سوئیچی ، جا کارتی ، پاور بانک و … این اقلام درون یک کیف یا یک جعبه بسته بندی می شوند و شما میتوانید لوگو یا نام شرکت خود را روی آن چاپ کنید و به مشتریان و کارمندان خود هدیه دهید .

انواع ست مدیریتی

با توجه به در خواست شما اقلام اضافه یا کم می شوند ولی در اینجا ، برخی از ست های اداری مدیریتی را نام می بریم تا با اقلام آن بیشتر آشنا شوید .
ست چرمی
ست سالنامه ، خودکار ، جا کارتی
ست سالنامه ، خودکار ، جا کارتی ، جا سوئیچی
ست سالنامه ، خودکار ، کیف پول ، جا سوئیچی
ست فلش مموری ، پاور بانک ، جا کارتی ، سررسید
ست کمربند ، جا کارتی ، کیف پول
ست فلزی خودکار ، جا سوئیچی ، خود نویس
ست سررسید ، دفتر یادداشت ، خودکار ، جا کارتی
ست های نفیس و لاکچری و …

مزایای هدیه دادن ست مدیریتی

ماندگاری برند شما در ذهن مخاطب
معرفی برند و خدمات شما
ایجاد حس هم بستگی و صمیمیت
فراهم کردن بستر همکاری
ایجاد انگیزه در همکاران ، کارکنان و مشتریان
افزایش فروش محصولات شما
تبلیغات کم هزینه اما بسیار موثر
انواع چاپ روی ست مدیرتی

انواع چاپ روی ست مدیریتی

چاپ تامپو
چاپ تامپو ، یک چاپ ارزان با کیفیت می باشد و مختص اقلام منحنی و مدور است .این چاپ در زمان کوتاهی و با استفاده از رنگ های متنوع صورت می گیرد . چاپ روی فلش مموری و خودکار و … با این روش انجام می شود .
چاپ سیلک
چاپ مسطحی است که برای اقلامی مانند پارچه ، فلز ، چوب و نایلون و … استفاده می شود . اغلب این اجسام با این روش به چاپ می رسند . اقلام منحنی و گود را نمی توان با این روش چاپ کرد و فقط برای اقلام مسطح و تخت امکان پذیر است . در هر نوبت چاپ ، فقط یک رنگ قابل چاپ است و برای طرح های چند رنگ باید چند نوبت چاپ صورت بگیرد .در چاپ روی ساک دستی ، ساعت دیواری و … از این روش استفاده می شود .
چاپ لیزری
چاپ لیزری روی اقلام فلزی به کار می رود و به صورت حک لیزری انجام می شود . در این روش از جوهر استفاده نمی شود و حکاکی روی اقلام ست مدیریتی انجام می شود .

ست مدیریتی را از کجا تهیه کنیم ؟

ست اداری مدیریتی یکی از هدایای تبلیغاتی نفیس به حساب می آید . برای خرید آن ، شما باید مجموعه ای را انتخاب کنید که هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم از کیفیت بالایی برخوردار باشد . چیزی که این هدیه را با ارزش می کند این است که به علت متنوع بودن با تمام سلایق هم خوانی دارد و به علت قابلیت چاپ روی آن ، تبلیغات و بازاریابی مفیدی هم برای شماست . مجموعه تخصصی چاپ و طراحی سانی چاپ ، بهترین هدایای تبلیغاتی از جمله سررسید و سالنامه ، ساک دستی ، تقویم رومیزی  و جعبه را برای شما کاربران گرامی تدارک دیده است تا با تبلیغاتی موثر ، باعث معرفی و ماندگاری برند شما در ذهن مخاطبانتان شود .

لازم به ذکر است تمامی طراحی ها در مجموعه طراحی و چاپ سانی چاپ رایگان میباشد . همان طور گه گفته شد ست مدیریتی انواع مختلفی دارد . شما میتوانید برای سفارش و چاپ ست مدیریتی 1402 دلخواهتان همراه با کیفیت بی نطیر به مجموعه چاپ وطراحی سانی چاپ که با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه ست مدیریتی ، سررسید ، ساک دستی و هدایای تبلیغاتی فعالیت دارد تماس حاصل فرمایید .

همین حالا تماس بگیرید