سانی گرافیک تولید کننده انواع ساک دستی کاغذی با انواع متریال و تعداد رنگ و سایزهای متنوع آماده ارائه به مشتریان می باشد.
طراحی و چاپ افست ساک خرید کاغذی اجازه می دهد تا صاحبان برندها به سرعت و به راحتی بتوانند ظاهر، سایز و طراحی ساک تبلیغاتی را متناسب با محصول، فصل و فروش ویژه خود را بدون محدودیت تغییر دهند.

مدل گلاسه

ساک‌های دستی مدل گلاسه از مواد درجه یک تولید و با استفاده از یک‌لایه سلفون براق می‌شوند. استحکام و دوام بسیار بالایی دارند. تنوع رنگ و مدل‌های آن زیاد است. معمولأ برای کارهای لوکس و تبلیغاتی بیشتر از این نوع ساک دستی کاغذی استفاده می‌شود. چاپ ساک دستی گلاسه از نوع افست و دیجیتال است که اغلب برای تبلیغات لوکس و شیک مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل کرافت

ساک دستی نوع کرافت از مواد بازیافتی ساخته می‌شود. این نوع دارای قدمت بیشتری است. در چند دهه اخیر ساک کرافت بیشتر در ساندویچی ها و فست فودها مورداستفاده قرار می‌گرفتند. به دلیل ساختار زیبا و نوستالژیک محبوبیت بیشتری بین افراد دارند. چاپ ساک دستی کرافت سیلک و افست انجام میشود.

مدل پارچه ای

چاپ ساک دستی پارچه‌ای در دو نوع برزنتی و سوزنی بدون بافت تولید می‌شوند. ساک برزنتی به ضدآب و سوزنی به پارچه‌های دوستدار طبیعت مشهور هستند. از مقاوم‌ترین ساک دستی‌های تبلیغاتی هستند و قابلیت حمل کالاهایی با وزن بالا را دارند.

نمونه های ساک دستی را در اسلایدر به همراه نوع آن ها مشاهده میکنید