سررسید یا سالنامه دفتر یادداشتی است تاریخ دار که شما میتوانید اطلاعات مهمی از قبیل کارهای روزانه , برنامه ریزی های هفتگی و ماهانه و تاریخ جلسات کاری و… را در آن بنویسید.

شما میتوانید با چاپ سر رسید اختصاصی خود و یا شرکت خودتان تبلیغاتی انجام دهید که تا یک سال جلوی چشم مشتریان خواهد بود.

سررسید جزو بهترین هدایای تبلیغاتی است که شما میتوانید به مراجعین خود هدیه دهید. همچنین به دلیل تنوع بالای سر رسید ها شما میتوانید طبق سلیقه شخصی تان هر مدلی که میپسندید اعم از رنگ, طراحی, کیفیت, نوع جلد و شکل ظاهری که مورد پسندتان است را انتخاب کنید.
بهترین تبلیغاتی که شما میتوانید برای رشد کاری خود داشته باشید سررسید و تقویم رومیزی است چرا که این دو هدایایی تبلیغاتی هستند که تمام مدت وقتی به آنها نگاه کنند و چیزی را یادداشت کنند یا اطلاعات روزی را از تقویم ببینند نام برند شما و تبلیغی که روی سر رسید انجام داده اید به چشمشان میخورد و همین امر موجب میشود چیزی را به شما سفارش دهند و نام شرکت شما همیشه در آن مکان زنده خواهد بود.
اگر هم سر رسیدی بخواهید که به صرفه تر باشد و برای شما ارزان تر تمام شود میتوانید از سررسید های آماده ی مجموعه سانی چاپ استفاده کنید و برای تبلیغ خود از چند لت ( برگه ای که حاوی تبلیغ شماست ) اضافی که در اپتدای آن می آید استفاده کنید .

سر رسید انواع مختلفی دارد که باتوجه به اندازه آنها نام گذاری شده اند:

سر رسید وزیری در ابعاد 24*17 سانتی متر
سر رسید رقعی در ابعاد 21*15 سانتی متر
سر رسید مدیران در ابعاد 34*24 سانتی متر
سررسید جیبی در ابعاد 10*15 سانتی متر
سررسید پالتویی در ابعاد 17*12 سانتی متر
سر رسید خشتی(مربع) در ابعاد 21*21 و 16*16 و 17*17

شما میتوانید با توجه به شغل و زمینه کاری خود انواع مختلف سالنامه و سررسید بانکی ,سر رسید وکیل, سررسید مدیریتی و سر رسید جیبی, رقعی و اروپایی را انتخاب کرده و به عنوان هدیه به مشتریان خود عرضه کنید.

همچنین اگر به مدیر بانک یا شخص مهمی میخواهید هدیه ای تاثیرگذار دهید پیشنهاد سانی چاپ به شما ست مدیریتی میباشد که از چند قلم هدیه که با توجه به سلیقه شما داخل جعبه قرار میگیرد تشکیل شده است.معمولا در ست های مدیریتی سر رسید, خودکار تبلیغاتی, پاور بانک و… طبق سلیقه و بودجه شما قرار میگیرد.ست مدیریتی جزو هدایای تبلیغاتی ویژه می باشد.
سر رسید های مختلفی از لحاظ جنس جلد وجود دارد مثل سررسید چرمی, سلفون دار, ارگانایزر, ترمو و گالینگور و برجسته

سر رسید چرمی : این نوع سررسید از جلد چرمی تولید شده و چرم های متفاوت از نظر قیمت و کیفیت وجود دارند.مواد سازنده ی چرم مصنوعی PVC و PU میباشد.

سر رسید سلفون : در این نوع سر رسید جلد آن بر روی برگه گلاسه چاپ میشود و روی جلد را سلفون مات یا براق میکشند.
سر رسید ارگانایزر : با کیفیت ترین و در عین حال گران ترین نوع سر رسید است. این سر رسید از چرم مرغوب و جیب هایی برای گذاشتن خودکار و کارت و… طراحی شده و به صورت کلاسوری و کیفی تولید میشوند.
سر رسید ترمو : اگر سر رسید ارزان با کیفیت میخواهید ترمو انتخاب خوبی برای شماست. ترمو نوعی چرم مصنوعی است که ظاهر قشنگی دارد. البته ناگفته نماند ترمو های ترکیه ای و ایتالیایی جزو انواع سر رسید گران قیمت می باشند اما جنس ایرانی که طرح ترمو است قیمت ارزان تری دارد.
سر رسید گالینگور : این نوع سر رسید در جلد هایی مثل جلد پایان نامه های دانشگاه استفاده می شود و کیفیت بسیار بالایی را در بر دارد.
سر رسید برجسته: در این نوع سر رسید که جدیدا وارد بازار شده است شما می توانید طرح مورد نظر خود را توسط قالب طراحی شده روی جلد آن بزنید.

 

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر اینجا کلیک کنید.

لازم به ذکر است که تمامی طراحی ها در مجموعه طراحی و چاپ سانی گرافیک رایگان میباشد.
همان طور که گفته شد سر رسید انواع مختلفی دارد . شما می توانید برای سفارش سررسید 1402 دلخواهتان همراه با طراحی رایگان و کیفیت بی نظیر به مجموعه چاپ و طراحی سانی چاپ , که با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه سر رسید, تقویم رومیزی, هدایای تبلیغاتی و ست مدیریتی در خدمت شماست تماس حاصل فرمایید.