برای دیدن رزومه کامل سانی چاپ و آشنایی بیشتر درباره ما از pdf زیر دیدن فرمایید .

درباره ما

در سال 1385 با هدف تجمیع کلیه خدمات پیش از چاپ ، چاپ و پس از چاپ در مجموعه تبلیغاتی سانی چاپ در تهران (میدان بهارستان) پایه گذاری گردید . این مجموعه توانست با ایجاد ظرفیت های بالا و تنوع خدمات و با ارتقاء سطح کیفی با استفاده از تجربه خود در این صنعت راه را برای گسترش و انتقال به محیطی بزرگتر و مجهزتر باز نمایدو اكنون پس از 15 سال توسعه همه جانبه ای كه از نظر امكانات سخت افزاری و دانش روز داشته آمادگی آن را دارد تا كليه خدمات خود را از طراحی تا تحويل پروژه چاپی با كيفيت و سرعت بالا ارائه نماید . سال ها بود که در دنیای وب فارسی تیمی حرفه ای در زمینه ارائه خدمات چاپ و گرافیک به صورت حرفه ای فعالیت نمیکرد . از این رو تصمیم گرفتیم تا با گرد هم آوردن تعدادی از گرافیست های حرفه ای و با سابقه در مجموعه سانی گرافیک به این مهم دست یابیم و با ارائه طرح های گرافیکی با کیفیت و متنوع رضایت حداکثری مشتریانمان را به دست آوریم . از این رو در صورتی که قصد دارید تا با کیفیت امور طراحی و چاپی ما بیش از پیش آشنا شوید .  می توانید به بخش خدمات و نمونه کارهای انجام شده ما مراجعه نموده و پس از بررسی نسبت به ثبت سفارش چاپی خود اقدام نمایید . به علاوه ، شما میتوانید به صورت حضوری و غیر حضوری سفارشات خود را ثبت کنید .

چرا سانی چاپ

مهم ترین مزیت سانی چاپ نسبت به چاپ خانه های دیگر این است که ما تمامی خدمات چاپی افست و دیجیتال را به دو صورت اختصاصی و عمومی طراحی و چاپ میکنیم . هیچ کار چاپی نیست که در مجموعه ما انجام نشود . از دیگر مزیت های سانی چاپ میتوان به موارد زیر اشاره کرد که فقط درباره ما صدق می کند :

انجام خدمات پیش از چاپ ( تهیه زینک و فیلم )

استفاده از کاغذ های مرغوب و با کیفیت

طراحی حرفه ای و خلاقانه

دستگاه های مجهز

قیمت مناسب به دلیل نبودن واسطه

تحویل در زمان مقرر شده و تحویل فوری برای کسانی که عجله دارند

سفارش حضوری و غیر حضوری

ارسال به تمام نقاط کشور

بسته بندی مناسب

مناسب با هر بودجه و سلیقه ای به دلیل تنوع کارهای چاپی و تبلیغاتی

سانی چاپ مسیر را برای شما ساده کرده است ، فقط کافی است با ما تماس گرفته و نیاز خود را به کار شناسان ما بگویید ، آنها شما را با توجه به بودجه و نوع حوزه کاریتان به سمت بهترین انتخاب هدایت میکنند .

خدمات چاپی سانی چاپ

سانی چاپ انواع خدمات چاپی مانند : بروشور ، بنر تبلیغاتی ، پاکت نامه تبلیغاتی ، فوبدر ، تراکت ، سربرگ ، فاکتور ، کاتالوگ ، کارت ویزیت ، لیبل

و هدایای تبلیغاتی نظیر : ساک دستی ، سر رسید و سالنامه ، ست مدیریتی ، جعبه ، تقویم رومیزی و …

و ساخت انواع مهر تبلیغاتی ، استند تبلیغاتی ، پرچم تبلیغاتی و انواع تابلو

همین حالا تماس بگیرید