تراکت چیست ؟

اگر به دنبال تبلیغ ارزان با بازدهی سریع هستین تراکت یکی از بهترین روش های چاپی تبلیغاتی است که در عین حال هم مقرون به صرفه است و هم تبلیغ موثری برای کسب و کار شماست . یکی از روش های قدیمی بازاریابی است و در سایز های متنوع و جنس های مختلف به چاپ میرسد . شما میتوانید خدمات ، آدرس و شماره تماس و هر چیزی که بخواهید مخاطب در یک نگاه متوجه شود را در تراکت تبلیغاتی خود چاپ کنید .

انواع کاغذ در چاپ تراکت

کاغذ گلاسه : این نوع کاغذ معمولا در گرماژ بالا استفاده می شود ولی برای این محصول ، از گرم های پایین تر کاغذ گلاسه استفاده می شود که معمولا 200 ، 250 یا 300 گرم می باشند .
کاغذ تحریر : کاغذی است که در بسیاری از کارهای روز مره از آن استفاده می شود . مثل کاغذ A4 . در چاپ این محصول ، بیشتر از کاغذ های تحریر در گرماژ 70 ، 80 و 100 گرم استفاده می شود .

مزایای استفاده از تراکت

معرفی بند

استفاده از تراکت به معرفی برند شما کمک شایانی می کند . مخصوصا کسب و کار های تازه کار محلی

معرفی محصولات و خدمات جدید

شما باید با جدیدتر شدن متد کاری و خدمات و محصولات خود ، هر چند وقت یک بار ، این محصول را چاپ کنید و محصولات خود را به مشتریان معرفی کنید .

دعوت مخاطبان به یک رویداد خاص

برای یک روز خاص کاری ، شما میتوانید با پخش تراکت ، از مخاطبان دعوت کنید تا به مناسبت شما بیایند .

ارائه راه های ارتباطی

شما میتوانید برای اطلاع رسانی از تخفیف ها ، شماره تماس ، آدرس و … از چاپ و پخش تراکت استفاده کنید .

لازم به ذکر است که تمامی طراحی ها در مجموعه طراحی و چاپ سانی چاپ رایگان میباشد . همان طور که گفته شد تراکت ، انواع مختلفی دارد . شما می توانید برای سفارش و چاپ تراکت دلخواهتان همراه با طراحی رایگان و کیفیت بی نظیر به مجموعه چاپ و طراحی سانی چاپ , که با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه پاکت نامه تبلیغاتی ، بروشور ، کاتالوگ و فولدر ، فعالیت دارد ، تماس حاصل فرمایید .

همین حالا تماس بگیرید