بروشور چیست ؟

بروشور تبلیغاتی یک کتابچه است که صفحات آن از کاتالوگ کمتر بوده و حاوی تصاویر و توضیحاتی از خدمات و محصولات شما است . از آن برای معرفی محصولات استفاده می کنند ، این محصول ، علاوه بر تبلیغ موثری که بر ذهن مخاطب میگذارد بسیار مقرون به صرفه نیز هست و جنبه آموزشی و اطلاع رسانی هم دارد .

ویژگی های بروشور

اطلاعات
بروشور برای دادن اطلاعات راجع به محصولات و خدمات شرکت شماست .

تبلیغات
یک بروشور تبلیغاتی به شما این امکان را می دهد که چندین محصول خود را معرفی و تبلیغ کنید .

شناسایی
این محصول باعث معرفی و شناسایی شرکت و برند شما ، به طور کامل به مشتریانتان می شود .

آموزشی
این کتابچه تبلیغاتی ، نحوه درست استفاده کردن از محصولات و هم چنین کاربرد آنها را به طور کامل توضیح می دهد .

مزایای بروشور

توزیع آسان
شما می توانید بروشور چاپ شده ی خود را در هر مکانی از جمله نمایشگاه ها و فروشگاه ها و … پخش کنید و مشتریان خود را از نوع محصولات و خدمات خود مطلع کنید .

مقرون به صرفه بودن آن
بروشور یک نوع بازاریابی پر سود و کم هزینه است . بازدهی آن نسبت به قیمتی که برای آن صرف می کنید بسیار بیشتر است . می توانید با انتخاب نوع کاغذ و تیراژ آن در هزینه های خود صرفه جویی کنید .

سازنده ی اعتبار و اعتماد
وقتی که مشتریان شما بروشوری که طراحی کرده اید را می خوانند ، خیلی بیشتر و بهتر از اهداف شما آگاه می شوند . در نتیجه اعتبار شرکت شما نزد مشتریانتان زیاد می شود .

حامل اطلاعات جامع و کلی
این محصول حامل پیامی به مخاطبان شماست که کسب و کار شما متعهد به کیفیت ، حرفه ای و قابل اعتماد است . شما می توانید با چاپ بروشور تبلیغاتی شرکت خود ، اطلاعات کاملی را از محصولات و خدمات خود در اختیار مشتریانتان قرار دهید .

لازم به ذکر است تمامی طراحی ها در مجموعه چاپ و طراحی سانی چاپ رایگان میباشد . همانطور که گفته شد بروشور انواع مختلفی دارد . شما میتوانید برای سفارش و چاپ بروشور دلخواهتان ، همراه با طراحی رایگان و کیفیت بی نظیر ، به مجموعه چاپ و طراحی سانی چاپ که با بیش از 15 سال سابقه در زمینه بروشورتبلیغاتی ، کاتالوگ و تراکت ، فعالیت دارد ، تماس حاصل فرمایید .

همین حالا تماس بگیرید