استند تبلیغاتی چیست ؟

استند تبلیغاتی ، یک روش قدرتمند برای دیده شدن شماست که در عین سکوت ، با صدایی رسا ، شما را معرفی میکند . استند های تبلیغاتی قابلیت حمل آسانی دارند و به آسانی همه جا نصب می شوند . میتوانید در دو سمت آن تبلیغات خود را انجام دهید . تبلیغی کارامد و مفید و مقرون به صرفه که تمام قد شما را معرفی میکند . استند ها بر اساس نوع سازه و نوع چاپ آنها ، قابل بررسی اند .

روش های چاپ روی استند تبلیغاتی

یکی از روش های چاپ استند پلات است . این نوع چاپ روی یک کاغذ خاص و توسط دستگاه پلاتر صورت می گیرد . برای جلوگیری از پارگی و گرما و سرما ، روکش لمینتی مات یا براق ، روی آن ها کشیده می شود . این مدل چاپ برای فضاهای داخلی مناسب است . لمینت براق زیبایی و جلب توجه بیشتری دارد ، اما از طرفی باعث انعکاس نور شده و خواندن نوشته های روی استند را سخت می کند . به همین جهت ، باید در به کار بردن نور فضا ، دقت لازم را داشته باشید . لمینت براق در محیط های پر نور انتخاب درستی نیست ، در صورتی که با لمینت مات به راحتی می توان نوشته های روی استند را خواند .

نکاتی که در سفارش استند باید به آن ها توجه داشت

برای سفارش استند تبلیغاتی در محیط های باز ، باید به عواملی مثل نور خورشید ، باد ، باران ، سرما و گرما توجه داشت . برای چاپ استند در فضای باز ، از موادی استفاده می کنند که در برابر تغییرات جوی مقاومت لازم را داشته باشد . استند ها در سه نوع بنر مات بنر معمولی و سولیت به چاپ می رسند . بنر معمولی براق است و انعکاس نور را داراست . بنر سولیت بهترین گزینه برای فضاهای باز می باشد چرا که هم استحکام بالایی دارد وهم ماندگاری چاپ آن بالاست .

انواع استند تبلیغاتی

استند ها با توجه به ساختار و کاربرد هایی که دارند به چند نوع تقسیم می شوند . با توجه به نوع سازه به استند ایکس ، استند رومیزی ، استند پاپ آپ و استند رول آپ تقسیم می شوند .

استند ایکس

از رایج ترین انواع استند هاست . معمولا از جنس آلومینیوم و پلاستیک ساخته می شود . از ویژگی های آن می توان نصب آسان ، تنوع در سایز ، سبک بودن و جا به جایی ساده را نام برد . در فروشگاه ها ، مراکز تجاری اداری ، نمایشگاه ها ، مراکز آموزشی ، رستوران ، کنفرانس ، همایش و … از استند ایکس استفاده می کنند . استند ایکس ، به دلیل وزن کمی که دارد ، در فضاهای بسته پیشنهاد می شود . چرا که در محیط های باز ممکن است واژگون شود .

استند رول آپ

این مدل از استند به راحتی درون یک محفظه ی آلومینیومی ، رول می شود و قابل حمل است . در هتل ها ، مراکز اداری ، نمایشگا ها و همایش ها و… استفاده می شود . رول آپ سبک بوده و نصب و حمل آسانی دارد . معمولا در فضاهای محدود از رول آپ استفاده می کنند . رول آپ در دو نوع ساده و گردان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

استند رومیزی

استند رومیزی فقط برای تبلیغات در فضای محدود میز است . استند رومیزی کم حجم و سبک می باشد و از ماندگاری بالایی برخوردار است . جا به جایی آنها آسان بوده و همیشه در معرض دید هستند . جنس استند رومیزی از فلز ، چوب و پلکسی می باشد .

استند پاپ آپ

این نوع استند برای یک سازه تبلیغاتی بزرگ است و بیشتر در نمایشگاه ها کاربرد دارد .استند پاپ آپ ، با این حال که بزرگ است اما نصب راحتی دارد و از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است . در سایز و ابعاد مختلقی قابل طراحی است . با پاپ آپ حتما دیده خواهید شد .

چرا باید از استند استفاده کنیم ؟

برای نصب آن ، احتیاجی به دیوار نیست و به راحتی در هر جایی نصب می شوند .
با توجه به طرح دلخواه شما چاپ می شوند و محدودیتی ندارند .
توانایی بالا در جذب مشتری
خدمات شما به راحتی و تمام قد معرفی می شوند .
دارای وزن کم و سهولت در جا به جایی هستند .
بسیار مقرون به صرفه
در سایز های متنوع و دلخواه قابلیت چاپ دارند .
قابلیت استفاده در هر مکانی را دارند .
ماندگاری بالا

لازم به ذکر است که تمامی طراحی ها در مجموعه طراحی و چاپ سانی چاپ رایگان میباشد . همان طور که گفته شد استند تبلیغاتی انواع مختلفی دارد . شما می توانید برای سفارش و چاپ استند دلخواهتان همراه با طراحی رایگان و کیفیت بی نظیر به مجموعه چاپ و طراحی سانی چاپ ، که با بیش از 15 سال سابقه کاری در زمینه استند تبلیغاتی ، چاپ بنر تبلیغاتی ، مهر تبلیغاتی ، پرچم تبلیغاتی ، فعالیت دارد ، تماس حاصل فرمایید .

همین حالا تماس بگیرید